top of page
IMG_5123.JPG

ПРО НАС

IMG_4443-min_edited_edited.jpg

Антоніна Лисик та Олеся Язикова

Співзасновниці бренду «НОМЕР 1».
Досвід у б'юті-сфері понад 10 років.

Запрошуємо Вас відвідати салон краси «НОМЕР 1» у самому серці Луцька. Тут ви відчуєте що таке по-справжньому якісні, преміальні послуги. Зможете спостерігати цікавий процес стерилізації інструментів у нашій спеціальній лабораторії. А також - насолодитись вишуканою атмосферою і смачною кавою.

 

Також, окрім корнеру в офлайн-локації салону ми запстили онлайн-магазин преміальної косметики. Відтепер у будь-якому куточку України все більше людей користуватиметься професійними засобами.

 • Instagram
 • Instagram

Салон «НОМЕР 1» у Луцьку вперше відкрив свої двері для відвідувачів 16 грудня 2019-го. Вже 3 роки ми намагаємося відповідати, можливо з першого погляду амбітній, але точно виправданій назві «Номер 1». Це по-справжньому преміальний салон краси! Пишаємося цим, і не збираємося це приховувати! Нам довіряють свою зовнішність не лише жителі Луцька, а й гості з інших міст та світу.

 

Наша історія почалася з б’юті-простору «Cloud7Service». Співзасновниці Антоніна Лисик, на той момент косметолог з 10-річним досвідом, та Олеся Язикова, власниця манікюрної студії, не з чуток знали про стандарти якості та тренди у світі краси. Цей досвід допоміг отримали гарну репутацію і завоювали ринок. В «Cloud» зібрали спеціалістів вузьких напрямків.

 

          Коли займаєшся і розвиваєшся в одній сфері, лише тоді можеш стати професіоналом. І можеш дати клієнту більше, ніж він звик отримувати. Це бажання і спровокувало створити в центрі міста салон преміум-сегменту для тих, хто прагне більшого. Вивести б’юті-послуги на новий рівень, додати сервісу, якості.

У команду «НОМЕР 1» відібрали найкращих майстрів з «Cloud7Service», які працюють на однаково високому рівні. Щороку вони проходять навчання в одній школі, і постійно підвищують кваліфікацію. Тому клієнт не відчуває різниці, якщо його обслуговує інший майстер. Для послуг, які ми пропонуємо, підібрані найкращі матеріали, препарати й найновіша техніка.

 

У нас завжди вишукана та затишна атмосфера, легкість і багато простору. Бездоганний сервіс, смачні напої та солодощі. Про те, що заклад створений з любов'ю до клієнта, говорить кожна деталь. Наш клієнт – естет, якому важлива обстановка і «картинка».

Окрім вишуканої атмосфери відвідувачі одразу помічають в салоні полиці з преміальною косметикою. З цими засобами працюють професійні майстри салону. Також її можна придбати для особистого використання. Замовити можна не лише у корнері нашої офлайн-локації, а й онлайн у нас на сайті.

 • Салон «НОМЕР 1» - офіційна локація преміального британського бренду «Oribe» у Луцьку. Косметологи працюють з найдорожчою косметикою. Для догляду за обличчям використовуємо «Biologique Recherche». Також маємо лікувальну косметику «Zein Obagi», яку створив відомий американський лікар, що лікує шкіру всім голлівудським зіркам.
   

 • Ми збудували салон з окремою стерилізаційною кімнатою. За скляною перегородкою ви можете спостерігати як проходять всі етапи стерилізації у нашій лабораторії. Використовуємо автоклав класу В, який застосовується в хірургічній практиці та в стерилізаційних стоматкабінетах. Також у нас найновіша система вентиляції. Скляні перегородки зі звукоізоляцією між залами.
   

 • Майстри манікюру використовують в роботі найновіші лампи - найкращі з тих, які представлені сьогодні на ринку. Лаки найменш токсичні. Найкраща та найрізноманітніша палітра. Крісла для педикюру з гідромасажем.
   

 • Ми перші познайомили місто з преміальним видом шугарингу Pandhy's. SPA-депіляція з найвищим рівнем безпеки, бережним впливом на шкіру та 100% видалення волосся з першого відриву. Майстер депіляції в роботі застосовує делікатні та безболісні техніки.
   

 • Наші клієнти відчувають кваліфікацію майстрів. Косметологічні послуги надають лікарі. Те, що в лікаря 10 років роботи в медицині, заслуговує поваги та довіри. Ми створюємо красу на роки, а не заради одноразового хайпу.

bottom of page