top of page
IMG_7369_edited.jpg

СТЕРИЛІЗАЦІЯ ІНСТРУМЕНТІВ

У закладі, специфіка роботи якого - постійний контакт з людьми, питання дезінфекції та стерилізації – це питання взагалі існування конкретного закладу на ринку краси. Його репутації, його відповідального ставлення до клієнтів і – до самих себе теж. ​

____________________

У кожен етап стерилізації ми інвестували максимум існуючих новітніх технологій боротьби з бактеріями, вірусами та іншою шкідливою мікрофлорою. Кожен цикл обробки досконалий - від дезрозчину до автоклавування. Пишаємося цим. І не збираємося приховувати.

Салон НОМЕР 1 єдиний у місті обладнаний окремою стерилізаційною лабораторією. Пропонуємо на хвилину зануритися в сам процес стерилізації. Більше того, за скляною перегородкою ви можете спостерігати всі ці етапи під час отримання послуг.

Процес знезараження інструменту ділитися на 4 етапи:

 

  • Дезінфекція
. Після роботи з клієнтом всі інструменти знезаражуємо, поміщаємо в ємність з дезрозчином. Витримка інструменту в дезрозчині від 7 до 15 хв (залежить від концентрату засобу

  • Очищення
. Під проточною водою промиваємо і очищуємо щіткою інструмент від залишків пилу, бруду, шкіри, дезрозчину. Просушуємо і пакуємо в крафт-пакети. Герметично запаюємо.

  • Стерилізація. 
Проводиться в автоклаві під тиском пари протягом 50 хв.

______

Використовуємо автоматичний автоклав класу В, який застосовується в хірургічній практиці, в стерилізаційних стоматкабінетах. 

Це автоклав останнього покоління MELAG, оснащений потужною вакуумною помпою. Працює за принципом фракціонованого попереднього вакууму: 


- Спочатку повітря з камери відкачується дуже потужним вакуум-насосом


- Потім кілька разів впускається водяна пара, яка знову відразу відкачується


- В результаті - до початку стерилізації в котлі або в упакованому інструменті не залишається повітря, що позитивно позначається на якості стерилізації


 

- Для ефективного сушіння, що є попередньою умовою тривалого зберігання стерилізованого матеріалу в упаковці, Vacuklav створює вакуум наприкінці процедури.

 

  • Зберігання
. Всі інструменти зберігаються в крафт-пакетах в стерильній шафі.

Така техніка є стандартом безпеки в хірургії та стоматології. 

Обробка надвисокими температурою та тиском створюють умови, при яких у жодних інфекцій та вірусів немає шансів на існування.

Фундаментальне правило: один клієнт - один набір стерильних інструментів.

Дякуємо за вашу довіру! Безпека - пріорітет, про який ми будемо дбати за будь-яких умов.

bottom of page